Традиционална мастика – 1л

-17%

Традиционална мастика – 1л

250 ден

Традиционален и оригинален македонски пијалок.
Богатиот вкус на нашата мастика се добива на природен начин со специфична арома на анасон. Кога ке се разлади со коцка мраз се одбива сино-бела боја.

Алк: 42%
Нето: 1 литар

код: В005 Категорија: Ознаки: , ,
Види кошничка

Additional information

Weight 1 kg