Традиционална бела ракија

Традиционална бела ракија

150 ден

Versus ЕКСТРА СТАРА има хармоничен зрел вкус и примамлива арома на карамела, тутун и чоколада.

код: В001 Категорија: Ознаки: , ,

Опис


 

Препораки

Сеуште нема препораки.


Напишете препорака за “Традиционална бела ракија”