Екстра Стара XO – 1л

-17%

Екстра Стара XO – 1л

300 ден250 ден

Versus ЕКСТРА СТАРА има хармоничен зрел вкус и примамлива арома на карамела, тутун и чоколада. Двојно печена и зреена во дабови бочви.

Алк: 42%
Нето: 1 литар

Availability: нема на залихакод: В004Категорија: Ознаки: , , ,

Additional information

Weight1 kg